Kontakt

Napište mi prostřednictvím formuláře:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Kontaktní údaje

IČO: 49146335

Mobil: 774 744 040 (Vodafone)
Mobil: 604 504 386 (T-mobile)

Pokud Vám nezvedám telefon, tak masíruji. Napište mi SMS nebo volejte po 18 hodině. Děkuji za pochopení.

E-mail: sona.dolezel@masazeprostejov.eu


Kde mě najdete?

Hlaváčkovo náměstí 1
796 01 Prostějov

(ATRIUM – 1. patro, dveře č. 218)

Provozní doba

Pondělí–pátek
8.00–16.00 hod.


Informace o mně

Jmenuji se Soňa Doleželová a životní cesta mě dovedla k masírování…

Pomoc druhým je ve mně docela pevně zakódovaná, protože jsem se několik let věnovala moc ráda práci zdravotní sestry v nemocnici… životní okolnosti mě pak donutily tuto práci kvůli směnám opustit a skončila jsem u masírování.

Prošla jsem spoustu kurzů jako je reflexní masáž, lymfodrenáž, školení s fyzioterapeuty, Dornova metoda a Breussova masáž, práce s tělovými svícemi, medová masáž, masáž lávovými kameny, baňkování a Su-Jok terapie, Bowenova a bodová masáž, práce s Reiki energií aj.

Měla jsem velké štěstí na dobré učitele, které jsem potkala při čerpání nových zkušeností a znalostí a poznání, že pořád je spousta prostoru pro další rozvíjení je hodně motivující… přála bych každému, aby mohl pracovat s takovou radostí jako já…

Pomocí sebepoznávacích seminářů jsem zjistila, jak je důležité pro pohodu fyzického i duševního souladu hledat odpovědi na své otázky… směruji na tuto cestu i své zákazníky a těší mě, že naslouchají a chápou a jejich život se díky těmto drobnostem stává mnohem pochopitelnější a srozumitelnější… potom se mnohem jednodušeji ladí fyzická stránka a různé bolesti zad a civilizační neduhy… naše tělo má úžasné schopnosti regenerace a při naslouchání a vnímaní toho co nám svou bolestí vlastně říká je velká možnost posunu k lepšímu… prášky to ale většinou nevyřeší…

Minulý rok jsem absolovovala roční školu Kraniosakrální osteopatie s biodynamickými principy. Toto roční školení prohloubilo ještě víc můj zájem o funkčnost lidského těla a jeho přirozené principy a schopnosti. Myslím, že kraniosakrální terapie je v tomto směru absolutně bezkonkurenční.

Pokud Vás má nabídka zaujala, ráda se s Vámi setkám ☺.


Upozornění k objednání

  • Prosím, dodržujte čas objednání (není k dispozici čekárna).
  • Pokud Vám nezvedám telefon, tak masíruji! Napište mi SMS nebo volejte po 18. hodině.
  • Předplacené termíny masáží platí 1 rok.
  • Žádám klienty, aby si nosili na masáž vlastní ručník nebo osušku.
  • Po dohodě lze domluvit termíny mimo uvedenou pracovní dobu.
  • Objednané termíny masáží jsou závazné. V případě neomluvení termínu minimálně 2 hodiny předem (počítá se i zapomenutí) Vám bude neomluvená masáž naúčtovaná v plné výši při další návštěvě. V rámci předplatného Vám termín propadne. Děkuji za pochopení.