Masáž horkými lávovými kameny

Již v dávných dobách se lidé léčili přikládáním teplých oblázků, nebo vzácných kamenů na tělo… Tato masáž umožňuje prožít pocity klidu, pohody a uvolnění…

Masáž horkými lávovými kameny je specifická tím, že klade důraz na dostatečné prohřátí celého těla a jeho důkladného promasírování pomocí 53 černých, větších či menších kamenů, nahřátých na 45–55 stupňů. Celá procedura trvá 90 min. Nejvíc si masáž užijete v chladnějších dnech.

Horké kameny dodají tělu tepelnou energii a prohřejí ho. Stimuluje se tak krevní oběh, uvolní se svalové napětí a ztuhlé svaly a klouby. Také se urychlí regenerace organismu a odplaví se škodlivé látky z tkání a podpoří se činnost lymfatického systému.

Tato masáž pomáhá odstranit nervozitu, úzkost, stres, nespavost, neklid a další neduhy dnešní napjaté a uspěchané doby. Dobití energie po masáži přetrvává ještě několik následujících dní.


Kontraindikace: při kožních onemocněních, přecitlivělosti na teplo, křečových žílách, zánětech, vysokém krevním tlaku, onemocnění srdce, epilepsie apod.


Délka masáže: 90 minut