Reiki

Reiki je prastará celostní forma léčení těla, mysli i duše na všech námi dostupných úrovních. Slovo Reiki označuje životní energii, která prostřednictvím přiložených rukou proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba.

Ruce se přikládají postupně po celém těle, nebo na postižená místa. Touto metodou se vzhledem k jejím účinkům a jednoduchosti se člověk může uzdravit sám, nebo může pomáhat druhým.

Reiki harmonizuje celý organismus, uvolňuje stres a napětí, ulevuje při akutních potížích, poranění (výrony, pohmoždění apod.) i u chronických problémů a to aktivací přirozené schopnosti těla léčit sebe samo.

Při iniciaci do Reiki se naučíte pracovat s energií kolem nás a tato schopnost s vámi půjde celým životem.

Reiki doplňuje léčbu

Reiki je jednoduchá a přímá terapie, doplňující léčbu klasické medicíny. Je to metoda pocházející z Japonska. Klasickou medicínu doplňuje tím, že řeší i psychické příčiny nemocí. Princip této terapie je založen na přenášení univerzální životní energie, která je všude kolem nás pomocí rukou. Na Reiki příznivě reagují nejen dospělí, ale hlavně děti. Reiki lze aplikovat i na zvířata i rostliny.

K čemu dalšímu lze využít?

Reiki pomáhá při běžných onemocněních, napomáhá hojení, tlumí bolest. Je užitečné k sebepoznání, rozvíjí citlivost a intuici. Reiki lze dobře spojovat s dalšími metodami, které napomáhají uzdravování fyzických, ale i psychických problémů. Reiki je příjemné spojovat například s masáží, kdy se masáž stává příjemnější a účinnější.

Nová životní cesta

Pro hledající novou životní cestu se Reiki může stát dobrým pomocníkem na této cestě. Navozuje duševní rovnováhu, může nám pomoci překonat náročné životní situace. Většinou lidé vyhledávají pomoc Reiki při zdravotních nebo psychických potížích, ošetření je však dobré využít i jako prevenci těchto potíží.

Pořádání seminářů je momentálně z důvodů malé kapacity provozovny pozastaveno. Ráda vám dám doporučení a tipy, kde je možné se na tyto semináře přihlásit. Nyní je možné pouze individuální kineziologické odblokování vždy v aktuálním zveřejněném termínu.