Reflexní terapie lymfatického systému

Reflexní terapie na plosce nohy je speciální metoda podporující lidské zdraví pomocí stimulace reflexních bodů a reflexních zón na chodidle.Chodidla člověka představují dokonalou mapu lidského těla a všech jeho orgánů.Pomáhá při akutních i chronických potížích a startuje samoregenerační procesy v těle.

Podporuje odstranění lymfatických otoků a uvolnění městnání lymfy v uzlinách,celkovou detoxikaci organismu,zlepšení kožních potíží,zlepšuje vylučování,úpravu menstruačního cyklu,celkové zlepšení imunity a napomáhá odstraňovat bolesti hlavy.

Funkce lymfy je především detoxikační.Lymfatický systém zbavuje tělo toxinů a rozhoduje,zda je daná látka pro tělo žádoucí,či nežádoucí a zda bude prostřednictvím jater vyloučena.Tyto toxiny jsou potom transportovány a filtrovanými do krevního řečiště a v konečné fázi vyloučeny z těla močovým systémem.

Kontraindikace

Tato metoda se obecně nedoporučuje lidem s implantáty,zejména těm,co užívají imunosupresiva,lidem s těžšími srdečními vadami,s vysokým krevním tlakem,lidem závislým na dialýze,při horečnatých a akutních stavech a při nádorových onemocněních.

Délka masáže 60 minut